Kdo jsem

Dovolte, abych se Vám představila. Přátelé a kamarádi mě říkají Banji. Vlastním jménem jsem Bessy a narodila jsem se 15. června 2011 v chovatelské stanici Amijon Star v České Lípě.

Mojí maminkou je Cindy von Philippsdorf. Nejen že je štramanda a vítězka mnoha výstav, je to i špičková sportovkyně. Se svým páníčkem se od roku 2006 pravidelně zúčastňuje Mistrovství světa IHF stopařů, a v roce 2010 se dokonce stala jeho vítězkou. Dodnes se při společných výcvikových akcí mám od ní stále co učit.

Tatínek je Antek vom Wilden Jäger. Je to germán. Na výstavách dosáhl mnoha významných úspěchů, ale hlavně je to super sporťák. V letech 2009 a 2010 byl nejlepším hovawartem v kategorii VPG v Německu.

Tímto spojením se i mě dostaly dost dobré geny obou rodičů, kterých se snažím v každém volném čase využít. Je pravdou, že jsem se zúčastnila pouze dvou výstav, a to v roce 2014 na Mezinárodní výstavě psů v Českých Budějovicích jsem získala ohodnocení V1, a následně na Speciální výstavě hovawartů na Knížecím Rybníku jsem jsem byla oceněna V4. Následně jsem se zúčastnila bonitace v Mladé Boleslavi a s 96 body jsem byla uchovněna.

Osobně dávám přednost sportovnímu vyžití. Pravidelně s páníčkem trénujeme a toto se odráží i ve výsledcích zkoušek. V roce 2013 jsem složila zkoušky ZZO, ZOP a ZM, v roce 2014 BH, FPr 1, FPr 2 a FPr 3., v roce 2016 SPr1 a SPr2, v roce 2017 SPr3, FH1, FH2.

V prosinci 2017 byla založena chovatelská stanice Bohemia Sun

 

Bessy Amijon Star